CORDEN - Inovatyvus prietaisas

Apie Corden

CORDEN - Inovatyvus prietaisas

Unikali Forma

Corden skirtas koreguoti stuburo būklę, šalinti sąnario ir raumenų skausmus, atpalaiduoti giliuosius raumenis, gerinti, koreguoti stuburo funkcinę būklę.

Prietaisas leidžia pasirinktinai veikti kiekvieną slankstelio segmentą, mažina spaudimą ir grąžina tarpslankstelinius diskus į normalią būseną. Padeda atkurti visų stuburo sąnarių mobilumą. Corden aparato forma sukurta pagal kiekvienos stuburo dalies ypatybes.

CORDEN - Inovatyvus prietaisas

Daugiau apie prekę

Corden Yoga

„C-C“ viršūnės , esančios minimaliu atstumu ir turinčios stačiakampę išpjovą tarp jų, yra skirtos paveikti kaklo stuburą

Corden Yoga

„D-D“ viršūnės , esančios vidutiniu atstumu viena nuo kitos ir turinčios ryškiausias viršūnes, yra skirtos krūtinės stuburui.

Corden Yoga

„L-L“ viršūnės , esančios maksimaliu atstumu, yra skirtos juosmeninei stuburo daliai

Corden Yoga aparato viršūnės sutampa su biologiškai aktyviais taškais, esančiais dienovidiniuose palei stuburą, abiejose jo pusėse, kurių stimuliavimas teigiamai veikia vidaus organų funkcijų gerinimą!

Pagrindiniai pratimai

Kas iš mūsų nenorėtų visą dieną būti aktyvus, nesijausdamas pavargęs ar apsunkęs nugaroje? O vakare eiti miegoti ir užmigti ramiai ir sveikai, kad ryte būtum žvalus ir žvalus?Pristatomeinovatyvų sprendimą – Corden prietaisą, kuris leidžia pašalinti sunkumą nugaroje, greitai numalšinti nuovargį vakaro ir nuostabiai gaivaus miego!

Taikymas

Corden Yoga skirta koreguoti stuburo būklę, šalinti sąnarių ir raumenų skausmus, atpalaiduoti giliuosius paravertebralinius raumenis, pagerinti ir koreguoti stuburo funkcinę būklę. Prietaisas leidžia pasirinktinai veikti kiekvieną slankstelio segmentą, mažina spaudimą ir grąžina tarpslankstelinius diskus į normalią būseną. Padeda atkurti visų stuburo sąnarių mobilumą. Corden Yoga forma atsižvelgia į kiekvienos stuburo dalies ypatybes.

Aparato veikimo principas

Stuburo patologijos išsivystymo ir nugaros skausmo, įskaitant patrumpėjusius spazminius raumenis, priežastis. Visų pirma, tai yra erdvinė dirbančio raumenų deformacija dėl per didelio fizinio krūvio ar užsitęsusio streso. Atsarginės galimybės neturi laiko atpalaiduoti raumenų ir grąžinti jį į pradinę darbinę būseną. Prisijungimas prie vietinių sutrikimų dėl antrinės stuburo-segmentinių struktūrų disfunkcijos užbaigia užburto rato susidarymą ir sukelia stuburo ligas. Labai dažnai sunku vienareikšmiškai nustatyti giliųjų paravertebralinių raumenų sutrumpėjimo priežastį, nes jos atsiradimas gali priklausyti nuo daugelio priežasčių:

Tačiau daugeliu atvejų per ilgą laiką šie veiksmai sukelia tik trigerinių taškų susidarymą. O nugaros skausmo sindromo išsivystymo atskaitos taškas gali būti: hipotermija, darbas nepatogioje padėtyje, psichinė trauma. Trigeriams, pataikantiems į paravertebrinius raumenis, pašalinti buvo sukurtas Corden prietaisas, kuris paprastai, patogiai, o svarbiausia saugiai atpalaiduoja spazminius sutrumpėjusius raumenis.

Trigeriniai taškai

Stuburo iškrovimas arba gydymas vyksta laisvo spaudimo savo kūno svoriu metu (gravitacijos terapija) ant specializuotų aparato viršūnių. Corden prietaiso konstrukcija sukurta atsižvelgiant į kiekvienos stuburo dalies anatomines ypatybes. Dėl šios priežasties kūgio formos prietaiso viršūnės automatiškai patenka ant gilių paravertebralinių raumenų iš abiejų pusių, sklandžiai juos atpalaiduodamos.

Pakartotinai atpalaiduojant paravertebralinius raumenis, grąžinamas normalus raumenų tonusas (pašalinama diskų raumenų blokada), atstatomas stuburo lankstumas ir funkcijos.

Corden aparato aukščiai sutampa su akupunktūros taškais, esančiais dienovidiniuose palei stuburą, abiejose jo pusėse, kurių stimuliavimas teigiamai veikia vidaus organų funkcijų gerinimą!

Efektyvumas įrodytas praktika

Corden paveikia būtent skausmo priežastį ar skausmo sindromą, destruktyvius stuburo pasireiškimus. Tai spazminiai gilieji slankstelių raumenys (1-as, 2-as, 3-as, 4-as raumenų sluoksniai), išsidėstę taip giliai, kad nepajunta. Jie yra visų destruktyvių procesų, sukeliančių osteochondrozę, tarpslankstelinių diskų plyšimą ir kitas ligas, priežastis.

Veikimo principai

Cordenas dėl savo formos ir kūno svorio tempia raumenį. Dėl tempimo raumuo atsipalaiduoja. O specialių pratimų komplekso dėka vyksta stuburo mobilizacija ir stabilizavimas.

Naudojimas

 1. Atsigulkite ant nugaros ir padėkite Corden aparatą po juo taip, kad galiukai atsitrenktų į abiejų stuburo pusių raumenis.
 2. Kūgio formos aparato paaukštinimai atsižvelgia į stuburo anatomiją ir daro spaudimą giliesiems paravertebraliniams raumenims, sklandžiai ir švelniai juos atpalaiduodami.
 3. Nuosekliai veikite kiekvieną stuburo dalį – nuo ​​gimdos kaklelio iki juosmens.

Stuburo iškrovimas įvyksta laisvai spaudžiant savo kūno svorį specializuotoms aparato viršūnėms.

 • Lėtinis raumenų patempimas ir kaulų ir raumenų sistemos biomechaniniai sutrikimai, atsiradę dėl įvairių sporto šakų treniruočių krūvių pasekmių.
 • Nugaros ir kaklo skausmai dėl profesionalaus raumenų įtempimo, kai darbas susijęs su ilgu buvimu monotoniškoje padėtyje, taip pat su sunkių daiktų kėlimu. Osteochondrozė, I-II laipsnio skoliozė, I-II laipsnio kifoskoliozė, juvenilinė osteochondropatija , laikysenos sutrikimai, vaikų ir paauglių augimo sulėtėjimas.
 • Įvairių stiprumų galvos skausmai, smegenų kraujotakos nepakankamumas, susijęs su kaklo stuburo patologija, slankstelinių arterijų sindromas, pakaušio nervo neuralgija, miego sutrikimai.
 • Miofascialinio skausmo sindromai ir ribotas judrumas kaklinėje, krūtinės ląstos ir juosmens-kryžmens stuburo dalyje, kai išsivysto funkcinė refleksinė stuburo judesio segmentų blokada, giliųjų tarpslankstelinių raumenų spazmas. Vegetatyviniai-visceraliniai sutrikimai, kuriuos sukelia biomechaniniai sutrikimai stuburo judesio segmentuose: kardiologinis sindromas, krūtinės angina, išeminė širdies liga, hipotoninio ir hipertoninio tipo vegetatyvinė-kraujagyslinė distonija, funkcinis regėjimo sutrikimas, klausos (ypač kochleovestibuliarinio) sutrikimas, tulžies diskinezija, bronchų ir plaučių, skrandžio funkcijų pažeidimas ar pokytis, žarnos, kepenys, kasa, inkstai, Urogenitalinė sistema ir kt., jei nėra atitinkamo organo organinio pažeidimo.
 • Skausmo sindromas dėl tarpslankstelinio disko pluoštinio žiedo išsikišimo (disko išvarža), tuneliniai sindromai, viršutinių ir apatinių galūnių radikuliniai sindromai, žastikapulinis periartritas, peties epikondilitas.
 • Bendras organizmo tobulinimas ir funkcinių sistemų veikimo lygio didinimas, suaugusiųjų ir vaikų raumenų ir kaulų sistemos sutrikimų prevencija.

Rekomenduojamas pradinis stuburo iškrovimo ir korekcijos kursas – 8-10 seansų, atliekamų reguliariai kas 1-2 dienas. Jei po praktikos jaučiate skausmą, didinkite interval iki trijų dienų. Be to, norint iškrauti ir atpalaiduoti raumenų ir veido sistemą bei bendrą kūno pagerėjimą, užsiėmimai turėtų būti atliekami reguliariai, 1-2 kartus per savaitę, ypač esant nugaros ir kaklo nuovargiui. Šis metodas tinka savarankiškam naudojimui namuose, perskaičius instrukcijas. Taip pat efektyvūs užsiėmimai treniruoklių salėse ir sporto bei poilsio centruose, grupėse nuo 3 iki 12 žmonių. Fitneso specialistai, jogos specialistai, osteopatai, chiropraktikai ir masažo terapeutai gali naudoti šį metodą kartu su kitomis stuburo raumenų apkrovos ir atpalaidavimo technikomis. Corden naudojimas gerina darbo efektyvumą.

Corden aparatas leidžia pakaitomis iškrauti ir koreguoti stuburo kaklinę, krūtinės ląstos ir juosmens-kryžmens dalis, selektyviai veikia bet kurį motorinį stuburo segmentą. Prietaisas mažina įtampą, atpalaiduoja nugaros raumenis, didina stuburo paslankumą ir gerina kraujotaką. Stipriai sumažėja spazminė raumenų įtampa ir skausmas.

Viena pagrindinių Corden aparato naudojimo užduočių – aptikti problemines (skausmingas) stuburo vietas, o vėliau jas atkurti.

DĖMESIO! Klausykite savo kūno. Ar prietaiso naudojimo vietoje nėra raumenų ir fascijų spazminės įtampos, skausmo ir diskomforto. Skausmo buvimas rodo, kad reikia atkreipti dėmesį į šią stuburo dalį, ją stimuliuoti Corden prietaiso pagalba. Pagrindinė stuburo iškrovimo Corden taisyklė yra atsipalaidavimas. Tai pasiekiama iškvėpiant, ramiai ir tolygiai kvėpuojant. Visus prietaiso judesius atlikite sklandžiai ir lėtai, netrūkčiodami.

 • Susikoncentruokite į kvėpavimą, protiškai iškvėpkite per skausmo vietą, atpalaiduodami probleminės srities raumenis. Po kelių minučių skausmo intensyvumas turėtų sumažėti, galbūt skausmas visai išnyks. Taip yra dėl to, kad nukreiptas prietaiso poveikis raumenims ir ilgas iškvėpimas palengvina raumenų spazmus.
 • Jei skausmas atrodo nepakeliamas, kai susiduriama su tam tikra vieta, Corden prietaisą būtina pastatyti žemiau arba virš šio stuburo segmento. Kad sumažintumėte spaudimo jausmą, ant aparato uždėkite dviem sluoksniais susuktą rankšluostį. Be to, norėdami sušvelninti poveikį, galite naudoti pagalves arba minkštus volelius, padėdami juos po gretimomis stuburo dalimis. Tai padarys korekcijos procedūrą patogesnę.
 • Jei per seansus sunku pakilti nuo aparato (dažniausiai per pirmuosius seansus koreguojant krūtinės ląstą), tuomet galite sklandžiai apsisukti ant šono ir tokioje padėtyje aparatą išimti.
 • Po pirmųjų dviejų ar trijų seansų galite jausti nedidelį odos skausmą stuburo srityje tose vietose, kur prietaisas yra sumontuotas, arba dilgčiojimą (lengvą deginimo pojūtį) nugaroje. Taip yra dėl audinių kraujotakos suaktyvėjimo, sąnarių, slankstelių mobilumo atkūrimo ir medžiagų apykaitos procesų suaktyvėjimo.
 • Asmenims, turintiems polinkį į hipertenziją, gali sumažėti kraujospūdis.
 • Po vakarinių užsiėmimų su Corden aparatu pagerėja miego kokybė.

Jaučiate įtampą raumenyse

Lėtinis raumenų patempimas ir kaulų ir raumenų sistemos biomechaniniai sutrikimai, atsiradę dėl įvairių sporto šakų treniruočių krūvių pasekmių.

Jaučiate nugaros ir kaklo skausmus

Nugaros ir kaklo skausmai dėl profesionalaus raumenų įtempimo, kai darbas susijęs su ilgu buvimu monotoniškoje padėtyje, taip pat su sunkių daiktų kėlimu. Bet kokios lokalizacijos osteochondrozė, I-II laipsnio skoliozė, I-II laipsnio kifoskoliozė, juvenilinė osteochondropatija (Scheuermann-Mau liga), laikysenos sutrikimai, vaikų ir paauglių augimo sulėtėjimas.

Jaučiate dažną ir pasikartojantį galvos skausmą

Įvairių etiologijų galvos skausmai, smegenų kraujotakos nepakankamumas, susijęs su kaklo stuburo patologija, slankstelinių arterijų sindromas, pakaušio nervo neuralgija, miego sutrikimai

Miofascialinio skausmo sindromai

Miofascialinio skausmo sindromai ir ribotas judrumas kaklinėje, krūtinės ląstos ir juosmens-kryžmens stuburo dalyje, kai išsivysto funkcinė refleksinė stuburo judesio segmentų blokada, giliųjų tarpslankstelinių raumenų spazmas. Vegetatyviniai-visceraliniai sutrikimai, kuriuos sukelia biomechaniniai stuburo judesių segmentų sutrikimai: širdies sindromas, krūtinės angina, koronarinė širdies liga, hipotoninio ir hipertoninio tipo vegetatyvinė-kraujagyslinė distonija, funkcinis regėjimo sutrikimas, klausos, tulžies diskinezija, bronchų ir plaučių, skrandžio, žarnyno, kepenų, kasos, inkstų, Urogenitalinės sistemos ir kt. funkcijų pažeidimas ar pakitimas, jei nėra atitinkamo organo organinio pažeidimo

Skausmo sindromas dėl stuburo disko išvaržos

Skausmo sindromas dėl tarpslankstelinio disko pluoštinio žiedo išsikišimo (išsikišimo) (disko išvarža), tuneliniai sindromai, viršutinių ir apatinių galūnių radikuliniai sindromai, žastikapulinis periartritas, peties epikondilitas